flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
14
quantity
Product details
Category
  • Yoke type track rollers bearing;Alta capacidad de carga radial
  • sellados para una mayor confiabilidad;con función de relubricación
  • full complement cylindrical roller set
  • 35MM*72MM*29MM